Nasi Klienci i referencje

Zachęcamy do dołączenia do grona naszych Klientów. Dowodem jakości naszej pracy są poniższe referencje.  

Agnieszka i Tomasz Nierzwiccy, Fotoartist, SłupskZ przyjemnością polecamy studio graficzne justRED, któremu powierzyliśmy przygotowanie projektu logotypu, strony internetowej oraz wizytówek naszej firmy, za fachowość obsługi, kreatywność i miłą atmosferę współpracy. Z każdego zlecenia firma wywiązała się terminowo, rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Jednym z niewątpliwych atutów studia graficznego justRED jest indywidualne podejście do oczekiwań klienta. Pan Sławek potrafi dokładnie oddać uwagi i sugestie zleceniodawcy, wzbogacając je
własnymi innowacjami, dzięki czemu był w stanie wykreować dokładnie to, co sobie wyobraziliśmy.
Agnieszka i Tomasz Nierzwiccy, Fotoartist - Słupsk
Anna Dias, Scrub and Shine, Delray Beach Floryda USAJustRED.pl to firma z nowoczesnym i kreatywnym punktem widzenia. Pan Sławek ma złote serce i genialny kreatywny umysł. Posiada niezwykłe uzdolnienia graficzne, jest wielkim pasjonatem i z entuzjazmem podchodził do wszystkich naszych projektów. Współpracowaliśmy razem przez ponad 6 miesięcy tworząc od podstaw nową firmę, jej osobowość i cały jej wizerunek. Zaczęliśmy od projektu logotypu, później strony internetowej, projekt różnych ulotek, kart biznesowych, kuponów zniżkowych, kart podarunkowych, reklamowych magnesów na samochód, koszulek, papieru firmowego, kopert, notesów, strony firmowej na facebook wraz z aplikacją powitalną i kuponem zniżkowym, etc.
Komunikacja podczas wszystkich projektów była doskonała, a Pan Sławek wnosił do zleceń wciąż nowe i świeże pomysły.
Wynik naszej współpracy przeszedł nasze oczekiwania i jesteśmy BARDZO zadowoleni. Na pewno nie zawahałabym się polecić justRRED.pl wszystkim poszukującym firmy, która w pełni oddaje się swojej pracy. Firmy z profesjonalnym i współcześnie myślącym teamem!
W przyszłym roku planujemy otworzyć nowy biznes i na pewno cała identyfikacja firmy ponownie będzie stworzona przez team justRED.pl, bo jestem pewna, że nasza dalsza współpraca będzie kontynuowana z taką skutecznością jak teraz.
W związku z powyższym, z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę justRED.pl jako sumiennego i solidnego partnera. Jestem przekonana,
że z każdego powierzonego zadania firma wywiąże się znakomicie, a wykonane projekty będą powodem do zadowolenia.
Anna Dias, Scrub and Shine - Delray Beach Floryda USA
Janusz Osowski, u Janusza - Hurtownia Wędlin Mięsa i Drobiu, SłupskChcielibyśmy serdecznie podziękować za owocną współpracę ze studiem graficznym justRED.pl. Dzięki niej mogliśmy stworzyć profesjonalną i rozpoznawalną identyfikację wizualną hurtowni - u Janusza. Jesteśmy przedsiębiorstwem lokalnym, dlatego też zaufaliśmy sąsiedniej, lokalnej firmie. I nie zawiedliśmy się, ponieważ otrzymaliśmy rzetelne efekty pełnej zaangażowania pracy! Studiu justRED.pl zleciliśmy stworzenie strony internetowej hurtowni, wizytówek oraz baneru informacyjnego. Jesteśmy dumni i wdzięczni, że zaprojektowane przez studio elementy identyfikacji wizualnej podobają się naszym obecnym producentom i klientom, a jednocześnie przyciągają też nowych! Dlatego niedawno zdecydowaliśmy się ponownie na zlecenie firmie justRED projektu oraz wydruku zaproszeń, numerków i plakatów informacyjnych dla gości na uroczyste 15-lecie hurtowni - u Janusza.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze współpracy i liczymy, że będzie nadal trwała. Z pełną odpowiedzialnością polecamy wszystkim usługi studia grafiki justRED.pl.
Janusz Osowski, u Janusza - Hurtownia Wędlin Mięsa i Drobiu - Słupsk
Magdalena Polus, Tłumaczenia i Szkolenia Językowe ChitChat, Poznań      Z firmą JustRED mieliśmy przyjemność współpracować przez kilka miesięcy w zakresie tworzenia identyfikacji wizualnej firmy oraz strony internetowej.
Rezultat wspomnianej współpracy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, co sprawia, iż na pewno będziemy wracać do firmy JustRED przy każdym następnym takim projekcie. Najważniejszą rzeczą był dla nas nie tylko sam rezultat ale przede wszystkim forma kontaktu i ciągłe konsultacje w trakcie tworzenia projektu. W tym temacie firma JustRED spisała się na medal pozostając z nami w kontakcie w każdym etapie procesu, dzięki czemu mogliśmy w sposób ciągły zgłaszać ewentualne uwagi lub nowe pomysły. Pierwsze wykonane logo było strzałem w dziesiątkę, co za tym idzie, odpo- wiednio dobrana kolorystycznie oraz zgodnie z treścią i tematem strona internetowa wciąż zyskuje uznanie wszystkich naszych klientów i partnerów.

      Z wielką przyjemnością rekomendujemy usługi firmy JustRED jako sprawdzone i reprezentujące najwyższy poziom, a przede wszystkm niesamowity profesjonalizm.
Magdalena Polus, Tłumaczenia i Szkolenia Językowe ChitChat - Poznań
Renata Kaczyńska, RICCO POLSKA SP. Z O.O., WarszawaMiło jest pisać takie opinie i zakładam, że jeszcze milej jest Panu Sławkowi Zwolanowi je czytać.
Współpracę zaczęliśmy od projektu etykiety na nasz produkt. Potem pojawił się projekt katalogu na nasze produkty i jego wydruk. Prace nad zleconymi projektami były wykonywane w trybie na tzw. wczoraj. Jednak zawsze byliśmy traktowani z dużą profesją i zaangażowaniem mimo naglącego czasu.

Jak najbardziej wszystkim, którzy szukają studia graficznego polecamy firmę justRED z pełną odpowiedzialnością.
                Gratulujemy i życzę samych sukcesów :)
Renata Kaczyńska, RICCO POLSKA SP. Z O.O. - Warszawa
Robert Batura, Pralnia TEXI, Słupsk      Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi studia graficznego justRED.pl. Rozpoczynając prace nad rewitalizacją identyfikacji wizualnej firmy szukaliśmy studia z profesjonalnym spojrzeniem, doświadczeniem na rynku i świeżymi pomysłami. Dzisiaj bez wątpienia możemy stwierdzić, że justRED.pl jest studiem gwarantującym najwyższą jakość współpracy.

Studio graficzne justRED.pl zawdzięczamy renowację dotychczasowego loga wraz z projektem strony internetowej, cennika i papieru firmowego. Usługi justRED.pl spotkały się nie tylko z naszym usatysfakcjonowaniem, ale również z zadowoleniem wszystkich klientów pralni TEXI.
Trafna, nowoczesna identyfikacja firmy pozwala dotrzeć do współczesnego odbiorcy, czyni też nasz zewnętrzny wizerunek bardziej profesjonalnym i zauważalnym. Korzystną współpracę dopełnia niezawodny kontakt ze studiem i stała koordynacja prac, co pozwala na uwzględnienie wszystkich uwag przy realizacji projektu.

      W pełni rekomendujemy usługi studia graficznego justRED.pl jako sprawdzone i przewyższające pierwotne oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że rozpoczęta współpraca będzie nadal trwała i zaowocuje w kolejne znakomite projekty.
Robert Batura, Pralnia TEXI - Słupsk
Katarzyna Kinastowska, BIURO FINANSOWE KK, Słupsk      Z przyjemnością polecamy studio grafiki justRED.pl jako partnera, na którym można zawsze polegać. Firma ta wykonała na nasze zlecenie identyfikację wizualną firmy (logo firmowe, wizytówki, projekt papieru firmowego) oraz projekt strony internetowej.

Już po pierwszym spotkaniu byliśmy pod wrażeniem profesjonalizmu studia justRED.pl w stosunku do klienta. Firma ta bardzo sprawnie i trafnie wykonała projekt strony internetowej, która budzi pozytywne odczucia wśród naszych klientów. Efekty współpracy okazały się przewyższać nasze oczekiwania, dlatego rekomendujemy usługi studia grafiki justRED.pl i mamy nadzieje, że nasza współpraca będzie kontynuowana.
Katarzyna Kinastowska, BIURO FINANSOWE KK - Słupsk
Małgorzata Basiak, Klub Bilardowy Kosmos, Słupsk      Ze studiem grafiki justRED.pl współpracujemy już dłuższy czas. Firma ta wykonywała dla nas m.in. wspaniałe logo, stronę www, wizytówki, karnety, cenniki, ulotki, plakaty i banner reklamowy.

Zarówno w/w projekty jak i pozostałe drobne prace graficzne stały na bardzo wysokim poziomie. Ze studiem grafiki justRED.pl współpracujemy już dłuższy czas. Firma ta wykonywała dla nas m.in. wspaniałe logo, stronę www, wizytówki, karnety, cenniki, ulotki, plakaty i banner reklamowy. Zarówno w/w projekty jak i pozostałe drobne prace graficzne stały na bardzo wysokim poziomie. Ze studiem grafiki justRED.pl współpracujemy już dłuższy czas. Firma ta wykonywała dla nas m.in. wspaniałe logo, stronę www, wizytówki, karnety, cenniki, ulotki, plakaty i banner reklamowy. Zarówno w/w projekty jak i pozostałe drobne prace graficzne stały na bardzo wysokim poziomie.
Małgorzata Basiak, Klub Bilardowy Kosmos - Słupsk
Józef Kotarski, NEUTIL S.C., Dębnica Kaszubska      Polecamy usługi projektowania loga firmowego oraz strony internetowej studia grafiki justRED.pl. W ciągu roku współpracy wszelkie powierzone im zadania zostały wykonane terminowo i na wymaganym przez nas poziomie technicznym. Nietuzinkowe, dopracowane graficznie projekty pozytywnie wpłynęły na wizerunek naszej firmy.
Józef Kotarski, NEUTIL S.C. - Dębnica Kaszubska

Pozostali nasi Klienci

PKF consult odz. Warszawa
Doradztwo finansowe i audyt
Ricco - Warszawa
Producent wycieraczek i trawy
Luuco - Słupsk
Centrum zabezpieczeń
Krynicki Nieruchomości - Słupsk
Pośrednictwo Nieruchomości
Papirus - Słupsk
Artykuły papiernicze i biurowe
Pralnia Texi - Słupsk
sieć pralni
Unifarm - Słupsk
Hurtownia farmaceutyczna
Rolmasz - Słupsk
Ochrona
Gryfin
Biuro Finansowe
WebSignum - Kobylnica
Projektowanie stron www
Raf-bud - Słupsk
usługi budowlane
Rowy Apartamenty - Rowy
Kompleks Apartamentów
Orient
Kawiarnia
Energy
Przedsiębiorstwo energetyczne
Trinity
Centrum Doskonalenia Umysłu
Adam - Krępa k. Słupska
Usługi budowlane
Mirex - Słupsk
Hurtownia szkła
PHEG - Pomorskie
Grupa Energetyczna
BlueByteNET - k. Poznań
Dostawca internetu
Stolzen - Słupsk
Meble na wymiar
Kinastowska - Słupsk
Biuro Finansowe
Progres - Słupsk
Biuro ubezpieczeń
Rawa - Słupsk
Agencja Handlowo Marketingowa
Delta - Słupsk
Biuro Nieruchomości
Orient Cafe - Słupsk
Kawiarnia
Stare Kino - Sławno
hotelarstwo i rozrywka
SOHO - Słupsk
Kebab, fast food
Freeriders - Słupsk
stowarzyszenie rowerowe
Androm - Słupsk
Chłodnictwo i klimatyzacja
Ibiza - Sławno
solarium, salon fryzjerski
Korejwo - Słupsk
Zakład kamieniarski
Ranczo Zygmunta - Głobino
Hodowla narybku pstrąga
Copyright © justRED.pl studio grafiki 2006-2010