Nasze portfolio:

Projekty stron internetowych

Zapraszamy do obejrzenia galerii zaprojektowanych przez nas stron internetowych.
Aby zobaczyć powiększony projekt, prosimy kliknąć w miniaturkę. Galeria jest stronicowana (po 6 projektów), aby wyświetlić kolejne projekty, prosimy kliknąć w kolejne kropeczki na dole podstrony.

The Handyman Crew - Floryda
Do projektu logo stworzyliśmy stronę internetową dla firmy wykonującej drobne prace remontowo-wykończeniowe w USA. Prosta, nowoczesna i rzucające się w oczy.
Sushi Atelier - Warszawa
Projekt strony internetowej restauracji Sushi Atelier. Strona prezentująca restaurację, jej wygląd z atrakcyjnie zaprezentowanym menu. Dodatkowo atrakcyjnie rozwiązana zakładka kontaktu.
Sash Windows Shop - UK
Niezwykle zaawansowany projekt. Sklep z oknami na rynek Wielkiej Brytanii. Strona daje możliwość zakupu on-line okien pod ściśle określone przez kupującego parametry.
Angielski online - The English Factory
Strona zaprojektowana aby prezen- tować działalność szkoły języka angielskiego on-line w jak najbardziej obrazowy i atrakcyjny sposób. Zapraszamy do oglądania:
Pensjonat - hotel
Atrakcyjny, czysty, przykuwający wzrok projekt strony internetowej dla jednego z Pensjonatów w Słupsku. Strona posiada system rezerwacji on-line.
serwis sprzątający Scrub And Shine
Jeden z większych projektów dla firmy z Florydy w USA. Każdy fragment strony jest przemyślany i dokładnie wykonany z najmniejszymi szczegółami. Zapra- szamy do obejrzenia strony on-line!
Luuco - centrum zabezpieczeń
Projekt strony internetowej dla firmy mającej trzy profile działalności: zabezpieczenia i światłowody, maszyny rolnicze oraz usługi ziemne.
Pralnia TEXI
Miło nam zaprezentować nową stronę Pralni TEXI - długo nad nią pracowaliśmy i staraliśmy się dopracować każdy szczegół.
u Janusza - Hurtownia Wędlin
Z przyjemnością stworzyliśmy stronę internetową dla największej na Pomorzu hurtowni mięs. Założeniem, było zbudowanie strony klasycznej, prestiżowej, z lekką nutką tradycji.
Tłumaczenia i Szkolenia Językowe
Budowę strony zaczęliśmy od zaprojektowania nietuzinkowego logotypu. Stronę zaprojektowaliśmy tak, aby wzbudzała zaufanie oraz odczucie profesjonalizmu wśród klientów.
busy.slupsk.pl - Transport Osób
Strona firmy zajmującej się wynajmem busów oraz przewozem osób w Słupsku i okolicach. Zaprojektowana strona jest przejrzysta i łatwa w odbiorze dla każdego klienta.
Dom Dziecka - Słupsk
Zaprojektowaliśmy stronę internetową Placówki Socjalizacyjnej "Mój dom - moja przyszłość" wraz z systemem zarządzania treścią.
Apartamenty w Rowach
Strona była dla nas dużym zadaniem, stworzyliśmy cały katalog apartamentów, podzielony na segmenty i kondygnacje z możliwością wyświetlania lokali z rzutów.
kwiaciarnia - NA SPRZEDAŻ !
strona zaprojektowana dla jednej słupskiej kwiaciarni. Zmuszeni byliśmy przerwać jej budowę. Jeśli się Państwu spodoba, jest do nabycia po bardzo atrakcyjnej cienie.
przedsiębiorstwo energetyczne
Nowoczesny wygląd strony internetowej, efektowne podświetlenia, sygnet logo używany tak, aby zapadł w pamięć odwiedzającym.
zdrowie i medycyna
Dla firmy Trinity zajmującej się doskonaleniem umysłu, zaproje- ktowaliśmy stronę internetową w kolorach wcześniej stworzonego logotypu. Strona wzbudza zaufanie.
producent okien drewnianych
Zadaniem naszym było odświeżenie strony internetowej, zmieniliśmy logo, zdjęcia główne, treści oraz zupełnie przerobiliśmy podstronę z ofertą oraz galerią.
transport
Projekt strony wykonany dla zaprzyjaźnionego studia graficznego. My zrobiliśmy grafikę, oni stronę kodową projektu. Po połączeniu sił wyszła naprawdę, atrakcyjna strona.
usługi remontowo-budowlane
Projekt strony internetowej, miał być czytelny, bez zbędnych udziwnień. Pasujący do zaprojektowanego logotypu. Postanowiliśmy na prostą formę oraz atrakcyjne zdjęcia w treści.
dostawca internetu
Projekt samego wyglądu strony (leyout + kodowanie html i css), bez uzupełniania tekstami. Ładna prosta strona utrzymana w barwach logotypu firmy.
zakład zegarmistrzowski
Stronę zbudowaną z zegarmistrzowską precyzją. Mała, atrakcyjna strona internetowa dobrze wypozycjonowana stanowi nie małą reklamę. O firmie, oferta i kontakt.
opieka dla osób starszych
Strona o ciepłych barwach, wzbudza uczucie sympatii i zaufania wśród rodzin, które szukają profesjonalnej opieki dla swoich bliskich.
hotel
Dla Hotelu Stare Kino stworzyliśmy stronę elegancką i prestiżową, która przykuwa uwagę potencjalnego klienta atrakcyjną szatą graficzną.
portal rowerowy
już kolejny raz portal rowerowy zwrócił się do nas z prośbą o zaprojektowanie nagłówka strony internetowej, pasującego do całego portalu.
energia odnawialna
Celem firmy było dostarczanie gospodarce ekologicznie czystej energii z odnawialnych źródeł. Postanowiliśmy wykorzystać ten fakt i stworzyliśmy czystą i elegancką stronę.
hurtownia farmaceutyczna
Naszym celem, było zbudowanie prostej, eleganckiej strony z informacjami o firmie, katalogiem leków oraz danymi kontaktowymi wraz z mapką dojazdu.
internetowa galeria
Internetowa galeria zdjęć przedstawiających samochód Chrysler Newport - wynajem auta na ślub i inne okoliczności. Także wykonywaliśmy zdjęcia samochodu.
szablon aukcji allegro
Erwin Solaria jest firmą nowoczesną o wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży sprzętu opalającego.
Taki klimat chcieliśmy uzyskać projektując szablon aukcyjny allegro.
klub bilardowy
Kosmos - stał się naszą inspiracją przy tworzeniu strony internetowej oraz logotypu. Przezroczystości strony są doskonale dopełnione atrakcyjnymi zdjęciami doskonale się uzupełniają.
biuro finansowe
Projektując stronę internetową chcieliśmy pokazać profesjonalizm firmy oraz wzbudzić zaufanie wśród jej potencjalnych klientów. Zaprojektowaliśmy także logo!
stowarzyszenie rowerowe
Dla zaprzyjaźnionego stowarzyszenia rowerowego, zaprojektowaliśmy stronę internetową. Strona utrzymana w atrakcyjnych barwach oraz freeridowym wyglądzie przyciąga wzrok!
salon kosmetyczny - na sprzedaż
Zaprojektowaliśmy stronę salonu kosmetycznego - dla przyjemności i praktyki :) Strona jest do kupienia - dostosujemy zdjęcia oraz nazwę do Państwa salonu.
SOHO - fastfood
Stronie nadaliśmy indywidualnego charakteru retro, nawiązującego stylem do wystroju lokalu. Strona zachęca do odwiedzin.
NEUTIL S.C. Kotarski
Firma zajmująca się utylizacją odpadów zwierzęcych i poubojowych.
W projekcie strony postanowiliśmy na nowoczesny i ekologiczny wygląd, który wzbudzi zaufanie wśród klientów.
Androm - chłodnictwo i klimatyzacja
Firma zajmuje się instalacją oraz serwisem klimatyzacji i systemów chłodniczych. Mroźny klimat strony, uzupełniony ładnymi zdjęciami doskonale łączy się z działalnością.
Ranczo Zygmunta - narybek pstrąga
Firma specjalizująca się w hodowli narybku pstrąga tęczowego oraz hodowlą innych słodkowodnych ryb. Strona zaprojektowana w ciepłym, przyjaznym charakterze.
Aleksy Car - serwis samochodowy
Strona internetowa stworzona dla serwisu samochodowego.

Zastosowana technologia : HTML
Copyright © justRED.pl studio grafiki 2006-2010