Nasze portfolio:

Logo i logotypy

Logo jest sercem firmy, jest podstawowym elementem, przyczyniającym się do rozpoznawalności firmy na rynku. Zaprojektowaliśmy już wiele logotypów i z przyjemnością prezentujemy efekty naszej pracy:

MKProjekt - Gdynia
Firma MKProjekt działa w branży budowniczej, stąd pomysł na "konstrukcyjną" formę logo. Znak firmowy jest nowoczesny, geometryczny i świetnie prezentuje się na różnorodnych nawierzchniach.
Bart Witkowsky - Warszawa
Dla producenta odzieży spa stworzy- liśmy markę, prezentującą się w sposób ekskluzywny oraz nietuzinkowy. Dzięki wykorzystaniu podpisu logo oddaje jednocześnie indywidualny charakter produktów.
Blog Kulinarny - Warszawa
Logo stworzone specjalnie dla bloga kulinarnego "obiektywni w kuchni". Zgodnie z założeniami miało być nieskomplikowane, ale wyraziste, stąd odważne kolory. Ostateczny efekt okazał się strzałem w 10-tkę!
Pracownia Filozoficzna Eureka
Eureka to inaczej "pomysł", dlatego poprzez logo chcieliśmy przekazać kreatywny charakter pracowni. Wybuchy i wykrzykniki symbolizują burzę mózgów, dzięki czemu udało się osiągnąć zamierzony efekt!
Redesign logo Restauracji TiAmo
Naszym zadaniem było odświeżenie logo restauracji w znajdującej się w samym centrum Warszawy. Lokal z 20 letnią historią zainteresowany był unowocześnieniem logo nie tracąc dotychczasowej rozpoznawalności.
Doradztwo inwestycyjne - Colorado
Firma zajmująca się doradztwem i planowaniem z USA zamówiła pełną identyfikację wizualną firmy. Współpracę zaczęliśmy od logo - nowoczesna sylwetka byka wzbudza poczucie zaufania i siły.
The Handyman Crew - Floryda
Logo dla firmy wykonującej drobne prace remontowo-wykończeniowe w USA. Proste, nowoczesne i rzucające się w oczy.
Restauracja Sushi - Warszawa
Dla Sushi Atelier zaprojektowaliśmy logo, które dało początek owocnej współpracy, zaprojektowaliśmy całą identyfikację wizualną firmy od wizytówek po projekt witryny.
Ministry of Win - Gaming House Logo
Projekt logo dla pierwszego w Polsce i Europie profesjonalnego "Gaming house" szkolącego graczy StarCraft II. Zbudowaliśmy kosmiczne, nowo- czesne i symetryczne logo, którego kształt oparty został na pierwszych literach nazwy.
fotograf ślubny
Logo firmy zajmującej się fotografią ślubną w Słupsku. Połączenie czcionki tradycyjnej z nowoczesną dało atrakcyjną formę wyrazu, która została uzupełniona atrakcyjnym sygnetem. Czasem proste pomysły są genialne :)
sklep z oknami
Projekt logotyp wykonany został do strony internetowego sklepu z oknami w Wielkiej Brytanii. Prosty, nowoczesny, czytelny - właśnie taki jaki miał być. Dodatkowo została zaprojektowana identyfikacja wizualna firmy.
Pracownia Dialogu Interkulturowego
PDI powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku polskiego, jak i międzynarodowego na usługi mające usprawnić i wspierać tak złożony proces, jakim jest komunikacja wewnętrzna firmy.
szkolenia językowe
Szkoła języka angielskiego on-line. Kolory użyte w logo współgrają z kolorami flagi brytyjskiej połączonej z elementem industrialnym: koła zębatego kojarzącym się z fabryką. Całość loga świetnie ze sobą współgra.
zakupy grupowe
Logo dla serwisu ekskluzywnych zakupów grupowych w Bawarii w Niemczech. Elementy oraz kolory flagi Bawarii, na której terenie działa firma zostały delikatnie zaznaczone w logo. Projekt stworzony w stylu Web 2.0 zgodnie z oczekiwaniami klienta.
serwis sprzątający
Scrub And Shine - serwis sprzątający na Florydzie w USA; Atrakcyjny, nietypowy znak "AND" łączący wyrazy scrub, shine zapada w pamięć i pomaga z łatwością zidentyfikować firmę. Kolorystyka loga jest nietypowa, co wyróżnia firmę na rynku.
sklep odzieżowy
Logo proste i nieskomplikowane w swojej budowie, a zarazem bardzo eleganckie i subtelne - doskonale pasuje do sklepu z odzieżą dla kobiet w wieku 30-50 lat.
centrum zabezpieczeń
Nowoczesne logo o delikatnych zaokrąglonych kształtach. Trzy koła, symbolizujące trzy dziedziny działalności firmy zostały wpisane w kształt środka litery O. Całość logo wzbudza zainteresowanie i zaufanie.
tłumaczenia i szkolenia językowe
ChitChat z języka angielskiego "pogawędka, pogaduszki" - w projekcie znalazł się "dymek" który bezpośrednio kojarzy się z rozmową. Prosta czcionka dobrze komponuje się z emblematem logo i kojarzy się z profesjonalizmem.
projektowanie stron www
WebSignum - z łac. Znak Inernetu. Elegancka szeryfowa czcionka dodaje prestiżu, dwa trójkąty dodają dynamizmu. Całość logo wygląda profesjonalnie, nowocześnie i elegancko.
szkolenia językowe
Logo od początku miało kojarzyć się z profesjonalizmem, swoim wyglądem miało pokazywać, że szkolenia językowe są organizowane dla firm. Długa czerwona kreska miała nadać logotypowi trochę energii i dynamizmu.
Apartamenty w Rowach
Minimalizm płynący z logotypu, to kwintesencja prestiżu apartamentów budowanych w pięknej nadmorskiej miejscowości. Bliskość morza symbolizują trzy mewy lecące nad "apartamentami" Kolory zawarte w logo ładnie ze sobą współgrają.
przedsiębiorstwo energetyczne
Cztery niesymetryczne koła bardzo dobrze oddają charakter energii. Czytelna dynamiczna czcionka stabilizuje logo należycie dopełniając całości. Projekt Logotypu jest dynamiczny i nowoczesny - dokładnie taki jak firma.
biuro finansowe
W mitologii greckiej gryfin strzeże podziemnych skarbów Apollina. Jest symbolem zręczności oraz siły - co dobrze kojarzy się z dziedziną w której działa firma - finansami. Kolor czerwony rzucający się w oczy, dopasowana czcionka w pełni oddaje charakter firmy.
ochrona osób i mienia
Zleceniodawcy zależało, aby w logo uwzględnić kolor zielony, który już wcześniej był używany przez firmę "matkę". Prosta czcionka oraz sygnet doskonale nadaje się do tego typu działalności wzbudzając poczucie zaufania oraz odpowiedzialności.
usługi budowlane
Firma, o często używanej końcówce nazwy "BUD" musiała mieć dość oryginalne i nietypowe logo. Ostry pomarańczowy kolor wyróżnia je na tle konkurencji, pracownicy w logo dają zabawny charakter, łatwo zapadając w pamięć.
dostawca internetu
Emblemat użyty w logo nie od razu miał kojarzyć się z "dostawą internetu" więc postanowiliśmy popuścić wodze fantazji i stworzyliśmy nieregularny kształt który wyglądałby jak wiązka rozchodzącego się internetu - co było dość trudne, ale się udało.
usługi stolarskie
Kolor logotypu oraz kwadracik stworzony z nieregularnych kształtów sęków w desce użyty w logo kojarzy się z materiałem używanym przez firmę. Logotyp stworzony na potrzeby ulotki reklamowej.
medycyna
W logotypie wyróżnia się literka N, która ma symbolizować cykl aktywności bioelektrycznej mózgu. Forma wywołuje wrażenie spokoju i stabilności, co bardzo ważne jest przy takiej działalności, co potęgowane jest dodatkowo przez kolorystykę.
sieć pralni
Rewitalizacja logotypu - Całkowicie nowy sygnet, symbolizujący "praleczkę" połączony został z lekko odświeżoną czcionką napisu "TEXI" oraz uzupełniony napisem Pralnia. Znak świetnie odpowiada charakterowi działalności przedsiębiorstwa.
solarium
Staraliśmy się nadać logotypowi rajskiego charakteru jaki posiada wyspa Ibiza.
hotel
Projekt logo dla nowo powstałego hotelu mieszczącego się w budynku po starym kinie. Zastosowana elegancka czcionka oraz kamera doskonale oddaje charakter tego miejsca.
LOGO NA SPRZEDAŻ !
Sklep odzieżowy oferujący ubranka dla dzieci. Zastosowana zabawna, różowa czcionka oraz wesoła buzia dziecka doskonale obrazują charakterystykę działalności firmy.
Energia
Zleceniodawcy zależało aby w logo połączyć wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej z odnawialnych źródeł energii, które stanowiły główny obszar działalności firmy. Dobrana kolorystyka doskonale współgra z prostą nowoczesną czcionką. Całość logo ma charakter ekologiczny.
Nieruchomości
Logo zaprojektowane na potrzeby lokalnej gazetki z ofertami sprzedaży nieruchomości. Kolorystycznie miało nawiązywać do logotypu firmy Krynicki Nieruchomości. Zastosowana prosta czcionka doskonale współgra z prostą grafiką domów, przez co staje się atrakcyjna dla oka.
klub bilardowy
Zależało nam na uzyskaniu charakterystycznego znaku, który będzie bardzo dynamiczny i nowoczesny. Znak od razu miał być kojarzony z klubem bilardowym Kosmos. W dość intuicyjny sposób połączyliśmy te dwa fakty, dzięki czemu powstało niesamowite logo!
klub & pub - koncepcja
Rewitalizacja logo. Szklanka piwa z wcześniejszego sygnetu, została zmodyfikowana, prostą formę zastąpiliśmy atrakcyjnym rozwiązaniem gry słów. Logo zachęca do zapoznania się z lokalem, pełni rolę informatora niosąc przekaz dobrej zabawy.
agencja handlowo-marketingowa
Sygnet logo przedstawia klienta i firmę Rawa, której celem jest dostarczać klientom usługi biznesowe, które pomogą im poprawiać swoją pozycję konkurencyjną oraz utrzymać stabilną pozycję na rynku. Niebieski kolor symbolizuje profesjonalizm firmy.
biuro finansowe
Dynamiczny i energetyczny czerwony kolor użyty w sygnecie, doskonale wyróżnia firmę na tle często granatowej konkurencji. Czcionka wzbudza zaufanie do reprezentowanej instytucji, a prosta forma umożliwia wygodne użycie znaku w każdym polu eksploatacji.
biuro ubezpieczeń
Logo firmowe utrzymane jest w tonacji, która wzbudza zaufanie. Sygnet logo symbolizuje "loader" - progres. Z loga płynie przesłanie nowoczesności oraz profesjonalizmu firmy, a Klient, jako symboliczna kropka otoczony filarami firmy, może czuć się bezpiecznie.
usługi budowlane
Logo jest wyjątkowo proste, a zarazem oryginalne. Przez złamanie ostrych kształtów sygnetu, zaokrągloną czcionką logo staje się dynamiczne. Zgrabny domek, który może wybudować Ci firma Adam.
studio grafiki
Nasze firmowe logo, przez swoją prostotę znak świetnie odpowiada charakterowi działalności studia grafiki. Elegancka czcionka połączona z dynamicznym czerwonym i czarnym kolorem świetnie razem współgrają tworząc niepowtarzalny logotyp!
Copyright © justRED.pl studio grafiki 2006-2010