Nasza oferta:

Programowanie, administracja, hosting i domeny.
Dla wymagających klientów jesteśmy w stanie przygotować indywidualne rozwiązania programistyczne. Przygotowaliśmy również ofertę umożliwiającą utrzymanie stron internetowych na naszych serwerach oraz ich administracji.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę indywidualnych rozwiązań technicznych, takich jak e-katalogi - przydatne przy procesie sprzedaży, indywidualne systemy zarządzania treścią i wszystkie inne jakie klient sobie zażyczy.


Hosting stron internetowych oraz domeny.
Każda strona internetowa, aby zaistnieć w internecie musi mieć w nim miejsce. Takie miejsce nazywane jest serwerem. W naszej firmie oferujemy serwery dopasowane do potrzeb klienta. Możemy zaoferować Państwu niezawodność w działaniu serwera, brak limitów transferu, oraz pomoc w razie pytań. Przy utrzymaniu strony należy pamiętać o jej adresie, czyli to co jest po www. ____ .pl
Oferujemy także sprzedaż domen po atrakcyjnych cenach.


Administracja stron internetowych.
O każdą stronę nalezy dbać, aby się nie przestarzała, aby była nadal atrakcyjna. Można to robić samemu poprzez oferowany przez nas system CMS - justCMS - w systemie możemy edytować idodawać teksty, aktualności, ofertę czy edytować galerie zdjęć. Jeżeli posiadają Państwo stronę bez jakiegokolwiek systemu CMS, czy po prostu nie mają czasu na grzebanie przy stronie www  - mogą Państwo zlecić nam aktualizowanie strony. Koszt aktualizacji uzgadniamy w zależności od ilości pracy. Możemy powiedzieć, że aktualizacja nie wymagająca prac graficznych kosztuje około 50 zł netto. Z pracami graficznymi może kosztować od około 70 zł netto.

Copyright © justRED.pl studio grafiki 2006-2010